Business-Blog

Atamızı Saygı, Minnet ve Rahmetle Anıyoruz

10 Kasım 2023 Cuma, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığının daveti üzerine Atatürk ‘ü anma törenine katıldık.

85. Yıl; Büyük liderler hiçbir zaman küçük düşünmemiştir. Onlar bedenlerinin bir gün toprak olacağını kabul etmiş, ama eserlerinin sonsuza kadar var olacağına inanmışlardır. Nitekim Atatürk, “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” diyerek en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti konusundaki düşüncesini belirtmiştir. Bugün bizlere düşen görev, Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının bin bir zorlukla inşa ettiği eserine sahip çıkmak ve bu eseri gelecek nesillere tertemiz bırakabilmektir.
Gelecek nesillerimizin de güçlenen Cumhuriyetimizi, bizden büyük bir onurla devralarak Atatürk’ün emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti ’ni çok daha müreffeh bir devlet haline getireceklerine olan inancımız tamdır.
Cumhuriyetimizin Kurucusu Ebedi Başkomutan Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ü ebediyete gidişinin 85. yıldönümünde bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. 

Site Editörü
Vedat AYAZ

Yönetim Kurulu Üyesi

İletişim Formu

İletişime Geç

Telefon Numaralarımız
0232 483 14 77
0552 503 00 93


Fax Numarası
0232 483 77 65


E-Posta Adreslerimiz
izmirsehitgazibsk@gmail.com

Adres Bilgilerimiz

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi Başkanlığı


Adresimiz

Donanmacı Mahallesi 1729 Sokak No: 1 K: 2 D: 6 Karşıyaka/İzmir