Business-Blog

Samsun Başkanlar Toplantısı

24 Kasım 2019, Samsun Başkanlar toplantısını tamamladık. Toplantıda alınan kararları Genel Başkanımız Sayın Mustafa IŞIK, 28 Kasımda Aile Bakanlığının yapacağı (Bizzat Genel Başkanımızın girişimi ile yapılacak olan) ÇALIŞTAY da Aile bakanımıza sunacaklar. Camiamıza hayırlı. Ayrıca Sayın Genel Başkanımız Mustafa IŞIK ‘a; Özel Hastanelerde Tüm Vazife Malüllerinden ilave ücret alındığını, maaşları iyice düşen Rütbeli Vazife Malüllerinin sorununu, ve Er Vazife Malüllerinin vefatları halinde de askeri tören düzenlenmesi gerektiğini ilettim. Sayın Genel Başkanımız bu sorunları çözmekte öncelik vereceğine söz verdiler.

Samsun Başkanlar toplantısında alınan kararlardan biride; “MECLİS ÇALIŞMA GRUBU OLUŞTURULACAK” 10 Şube başkanı dönüşümlü olarak Ankara ‘ya gidecek, Genel Başkanımız Sayın Mustafa IŞIK Başkanlığında, yasal haklarımız ve sorunlarımız ile ilgili toplantıyı müteakip, meclis_İlgili bakanlık_kurum amirleri ile görüşülerek sorunlarımız bir an evvel çözümü için Genel Merkezimize katkıda bulunulacak.


Samsun Başkanlar toplantısını düzenleyen Çok değerli Başkanım Sayın Necati YILMAZ ‘a ve toplantıya önemli katkıda bulunan Genel Başkanımız ve Genel Merkez Yönetim Kuruluna, ve Samsun Valimize tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. (Recep DOĞRU)

Site Editörü
Vedat AYAZ

Yönetim Kurulu Üyesi

İletişim Formu

İletişime Geç

Telefon Numaralarımız
0232 483 14 77
0552 503 00 93


Fax Numarası
0232 483 77 65


E-Posta Adreslerimiz
izmirsehitgazibsk@gmail.com

Adres Bilgilerimiz

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi Başkanlığı


Adresimiz

Donanmacı Mahallesi 1729 Sokak No: 1 K: 2 D: 6 Karşıyaka/İzmir