Business-Blog

Terörü Kınayan Basın Açıklaması Yaptık

29 Aralık 2023 Cuma Günü Derneğimiz İzmir Şube Başkanlığı Öncülüğünde, Karşıyaka İzban Durağı Önünde, Dört Asker Kökenli Derneğin Başkanları ve Yönetimlerinin Katılımı ile Saat 13.30 da Terörü Kınayan Basın Açıklaması Yapılmıştır.

Sonrasında Derneğimiz tarafından Saat 14.30 da Halkımıza Şehitlerimizin Hayrına Tavuk, Pilav ve Ayran İkram Edilmiştir. İkram programımıza Karşıyaka Kaymakamımız Sayın Özkan DEMİR ve Konak Belediye Başkanımız Sayın Abdül BATUR ‘da katılmışlardır. Kendilerine Yönetim Kurulumuz ve tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz.

 

 

Terörü Kınayan Basın Açıklaması Metni Aşağıdadır.

 

BASIN AÇIKLAMASI

 

BİZLER ASKER DERNEKLERİ;

TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ, TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ, TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ, TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ OLARAK; 12 SİLAH ARKADAŞIMIZIN ŞEHİT EDİLDİĞİ HAİN SALDIRIYI LANETLİYORUZ.

 

VATAN İÇİN 12 CAN…

12 MEHMET,

12 EVLADIMIZI KAYBETTİK,

 

KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZE ALLAH‘TAN RAHMET, YAKINLARINA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ. TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN. KAHRAMANLARIMIZIN RUHLARI ŞAD, MEKANLARI CENNET OLSUN. BİLİNMELİDİR Kİ, KANLARI YERDE KALMAYACAKTIR.

 

BUGÜN GEREK YURT İÇERİSİNDE, GEREKSE YURT DIŞINDA BİRÇOK NOKTADA ÜLKEMİZ, BAYRAĞIMIZ VE TÜRK MİLLETİNİN HUZUR VE GÜVEN İÇERİSİNDE YAŞAMASI İÇİN CANLARINI GÖZ KIRPMADAN HİÇE SAYARAK HER TÜRLÜ ZOR ŞARTLARDA GÖREV YAPAN SİLAH ARKADAŞLARIMIZ VATAN SİZE MİNNETTARDIR.

 

AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN, BİZLER BU KUTSAL GÖREVİ SİZLERE DEVRETMİŞ EMEKLİ SİLAH ARKADAŞLARINIZ OLARAK, DUYURUYORUZ Kİ HER GÖREVE HAZIRIZ VE TALİBİZ.

 

BİNLERCE YIL ÖNCE YAŞADIĞIMIZ BU COĞRAFYAMIZ VE KONUMUMUZ DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE EMPERYALİST GÜÇLERİN HAİN EMELLERİNİN HEDEFİNDEDİR.

 

BİLİNMELİDİR Kİ;

ŞEHİT KANLARI İLE BEDELİ ÖDENMİŞ BU TOPRAKLARIN BİR KARIŞI İÇİN BİLE CAN VERMEKTEN ÇEKİNMEYEN BİR MİLLET TARAFINDAN YURT EDİNİLMİŞTİR. BU ÜLKÜMÜZÜN SONSUZA KADAR BU AZİM VE KARARLILIKLA DEVAM EDECEĞİNİ TÜM DÜNYAYA DUYURUYORUZ.

 

GÜVENLİK OLMADAN HUZUR VE ESENLİK OLMAZ, ADALET TESİS EDİLEMEZ VE REFAH GERÇEKLEŞEMEZ. TÜRKİYE CUMHURİYETİ‘NİN GÜVENLİĞİNE TEHDİT OLUŞTURAN TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİYLE TAVİZSİZ BİR ŞEKİLDE MÜCADELE EDEN, TERÖR ÖRGÜTLERİNE KARŞI KARARLILIKLA MÜCADELE EDEN MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞIMIZIN VE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZİN SONUNA KADAR YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ.

 

ACIMIZ KADAR ÖFKEMİZDE BÜYÜKTÜR. BU YOLUN ŞEHİTLİK YOLU OLDUĞUNU SÖYLEYEREK GÖZÜNÜ KIRPMADAN VATAN SAVUNMASINA KOŞAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN DÖKÜLEN HER DAMLA KANININ HESABI SORULMADIR VE SORULACAĞINA İNANCIMIZ TAMDIR.

 

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ;

KANINIZ YERDE KALMAYACAKTIR.

RUHUNUZ ŞAD OLSUN..!

AZİZ ŞEHİTLER VATAN SİZE MİNNETTARDIR.

 

 

TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ

TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ

TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ

TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ

 

  

   Recep DOĞRU

İzmir Şube Başkanı


Site Editörü
Vedat AYAZ

Yönetim Kurulu Üyesi

İletişim Formu

İletişime Geç

Telefon Numaralarımız
0232 483 14 77
0552 503 00 93


Fax Numarası
0232 483 77 65


E-Posta Adreslerimiz
izmirsehitgazibsk@gmail.com

Adres Bilgilerimiz

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi Başkanlığı


Adresimiz

Donanmacı Mahallesi 1729 Sokak No: 1 K: 2 D: 6 Karşıyaka/İzmir