Milli ve manevi duygularımız, hassasiyetlerimiz, onurlu duruşumuz bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bu anlamda Milli ve Dini bayramlarımızı hep birlikte omuz omuza coşkulu katılımla kutlayacak tedbirleri alacak, gerekli organizasyonları gerçekleştireceğiz.

Fiziksel kısıtları dolayısı ile ya da yaşlanan üyelerimizin sorunlarını dinleyebilmek için biz yanlarına gideceğiz. Bir telefonla bize ulaşılması halinde derhal üyemizi ziyaret ederek sorununa çözüm üreteceğiz. Yerinde sorun tespiti yaparak, sorun çözümlenene kadar mücadele edeceğiz.

Üyelerimizin her türlü üzüntülü veya mutlu anlarında onların yanında olacak bir dernek şubesi hayal ediyoruz. Şehit cenazelerine katılımın en üst düzeyde olması için gerekli her türlü tedbiri alacağız. Şehit aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife malulleri olarak onurlu duruşumuzun ve hassasiyetlerimizin yılmaz bekçisi olacağız.

Çalışan Gazilerimizin ve Şehit yakınlarının çalışma yerlerindeki sıkıntıları sosyal koşullarında ortaya çıkan sorunların tespiti için yönetim kurulu olarak bizzat işyeri ziyaretleri gerçekleştirecek, var olan tüm işyeri sorunlarının çözümlenebilmesi için ilgili makamlar nezdinde gerekli girişimlerde bulunulacaktır. Üyelerimizin herhangi bir kanuna aykırı idari işlem ya da eyleme maruz kalmaları halinde de avukatlarımız marifeti ile gerekli hukuki girişimlerde bulunacağız.

Hiçbir siyasi parti ya da anlayışın arka bahçesi olmayacak, bütün siyasi partilere eşit mesafede, amacı Şehit Aileleri ve Gazilere hizmet etmek olan bir yönetimin iş başına gelmesini sağlayacağız. Derneğe yapılacak her türlü yardımın tamamen objektif ve hakkaniyet kriterlerine uygun olarak, “adil” bir şekilde dağılımını sağlayacağız. Mevcut Belediye Başkanlıklarının ya da Kaymakamlık yardımlarının üyelerimizin onurlu duruşlarını muhafaza ederek verilmesi için çalışmalar gerçekleştireceğiz.

İzmir’de birlik ve beraberlik içerisinde, İzmir Şehit Aileleri Derneği ve Muharip Gaziler Derneği ile ortak projelere imza atacağız.

Unutulan, evlerine kapanmış hayata küsmüş Gazi ve Şehit ailelerin hayata dönüşü için dernek olarak sosyal aktiviteler gerçekleştireceğiz. Sosyal aktivitelere katılımda ayrımsız tüm üyelerimizin faydalanabileceği, eşit, adil bir sistem uygulayacağız.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz

Yönetim Kurulumuz

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

İletişim Formu

İletişime Geç

Telefon Numaralarımız
0232 483 14 77
0552 503 00 93


Fax Numarası
0232 483 77 65


E-Posta Adreslerimiz
izmirsehitgazibsk@gmail.com

Adres Bilgilerimiz

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi Başkanlığı


Adresimiz

Donanmacı Mahallesi 1729 Sokak No: 1 K: 2 D: 6 Karşıyaka/İzmir